Prebena i Ludzie

 

      PREBENA POLSKA jest stabilnym przedsiębiorstwem z produkcją na poziomie ok. 1000 ton łączników, co czyni ją wiodącym producentem liczącym się w Polsce i Europie.

Siedziba firmy zlokalizowana jest w Plewiskach pod Poznaniem z dogodnym dojazdem komunikacji miejskiej.

Stabilny i długofalowy rozwój przedsiębiorstwa we wszystkich jego obszarach możliwy jest dzięki zaangażowaniu odpowiednich ludzi. To właśnie ludzie są największym kapitałem i siłą przedsiębiorstwa i to dzięki wartościowym pracownikom przedsiębiorstwo może dynamicznie się rozwijać. Dlatego zatrudniamy osoby kreatywne, rzetelne, które każdego dnia chcą sięgać po nowe wyzwania.  W kandydatach do pracy doceniamy osobowość, zaangażowanie i twórcze myślenie.

Oferując stabilne warunki zatrudnienia, dajemy również możliwość rozwoju osobistego, poprzez ścieżkę kariery umożliwiającą objęcie także stanowisk kierowniczych.
Ciągle rozwijając przedsiębiorstwo, chcemy tworzyć przyjazne miejsce pracy, z miłą atmosferą, z naciskiem na zachowanie równowagi pomiędzy pracą, a życiem prywatnym.

 
Jeżeli jesteś zainteresowana/ny pracą w naszym zespole, prześlij swoją aplikację na adres: tomasz@prebena.com.pl lub wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Proces Rekrutacji

Proces Rekrutacji Prebena

Baza talentów

      Jeżeli nie znalazłeś oferty pracy dopasowanej do swoich umiejętności i zainteresowań, a chciałbyś dołączyć do Naszego zespołu wyślij nam swoje ogłoszenie z dopiskiem BAZA TALENTÓW.


Zapoznamy się z twoim CV i odpowiemy na nie zapraszając na rozmowę kwalifikacyjną gdy pojawi się możliwość zatrudnienia na określonym stanowisku.

Formularz zgłoszeniowy

Oferujemy kompleksowe rozwiązania

Narzędzia i kompresory

Znajdziesz gwoździarki, sztyfciarki, zszywacze, automatyka, systemy PKT, akcesoria

Łączniki

Oferujemy gwoździe, zszywki, sztyfty, wkręty

Serwis narzędzi

Pełna obsługa, naprawa i konserwacja narzędzi. Także z dojazdem do klienta